CleanFilter: sertifikuoti filtrai pigiau

Esame didžiausia vėdinimo filtrų parduotuvė Baltijos Šalyse todėl didžiuojamės galėdami jums pasiūlyti plačiausią rekuperatorių filtrų asortimentą, geriausias kainas Europoje ir greitą pristatymą tiesiai iš gamyklos sandėlio.

Kodėl rinktis mus:

 • Geriausia kaina Europoje.

 • Plačiausias pasirinkimas: G4, M5, F7, F9 ir aktyvintos anglies filtrai.

 • Profesionali konsultacija: daugiau nei 10 metų patirties vėdinime.

 • Neprilygstama kokybė: filtrai sertifikuoti pagal ISO 16890 standartą Vokietijoje.

 • Įsigydami mūsų filtrus, ne tik sutaupysite, bet ir užtikrinsite sveiką orą jūsų namuose.

Patikimas tiekėjas

Esame vienas iš kelių rekuperatorių filtrų tiekėjų Europoje, kurie užtikrina kokybę, nes dalyvauja filtrų tobulinimo ir testavimo procesuose. Gamybai naudojamos tik sertifikuotos medžiagos iš Vokietijos gamintojo SANDLER AG. Filtrų prototipai testuojami FIATEC laboratorijoje Vokietijoje.

 

Dirbdami betarpiškai su gamykla, užtikriname mažesnius kaštus savo klientams ir greitesnius gamybos terminus. Gamykloje gaminama daugelis originalių filtrų rekuperatorių gamintojams. Daugiau nei 800 kv.m. filtrų sandėlyje laikome daugiau nei 1000 variacijų filtrų paruoštų išsiuntimui.

 

Esame vienintelė specializuota rekuperatorių filtrų parduotuvė Lietuvoje veikianti ne iš „garažo“ ar „rūsio“.

Kokybės užtikrinimas

Filtrų kokybei keliami griežčiausi reikalavimai:

 • Patvirtinti duomenys. Filtravimo efektyvumas patvirtintas testų rezultatais.
 • Itin sandari konstrukcija: filtravimo medžiaga priklijuota prie rėmo su papildoma juostele, kad teršalai nepraeitų pro mikrotarpus.
 • Apsaugoti nuo užteršimo. Visi filtrai supakuoti į plėvelę apsaugančią nuo dulkių ir kitų teršalų sandėliavimo ir transportavimo metu.
 • Higieniški. Filtravimo medžiaga atitinka Vokietijos higienos VDI6022 standarto reikalavimus.
 • Testuoti ir sertifikuoti nepriklausomoje laboratorijoje Vokietijoje.

Kodėl testavimas yra svarbus?

Naujas ISO16980 standartas reikalauja pateikti paties filtro efektyvumą klientui. Daugumas tiekėjų ir gamintojų iki šiol pateikia tik teorinius medžiagos duomenis, todėl klientas gaudamas tokį filtrą nėra užtikrintas ar jis kokybiškai išvalys jo orą.

 

Ypač sudėtinga pasiekti ePM1 klasę, kuri užtikrina smulkiausių 0.3-1 mikrono dalelių filtravimą. Šios dalelės yra pavojingiausios, nes nukeliauja į kraujotakos sistemą, sukeldamos lėtines kraujotakos sistemos ligas bei įtakodamos kitas lėtines ligas.

 

Norint, kad dalelės būtų filtruojamos svarbus idealus filtro konstrukcijos sandarumas. Tai pasiekiama papildomai sandarinant filtro konstrukciją.

 

Tad nemaža dalis kitų tiekėjų, tiesiog deklaruoja ePM1 filtravimo klasę, nors realiai filtrai filtruoja tik žymiai didesnes PM2.5 (2.5 mikrono) ar netgi tik PM10 (10 mikronų) daleles.

Pagaminta ES

Dauguma vėdinimo filtrų Europos rinkoje yra gaminami Kinijoje, Bangladeše ir kitose Azijos valstybėse.

Tai lemia kainos interesai, kurie keliami aukščiau už kokybę ir tvarumą.

Rindamiesi mūsų ES pagamintus filtrus jūs gaunate

 • Sertifikuotą kokybę.
 • Patikimą apsaugą nuo teršalų.
 • Ilgesnį tarnavimą.

Filtrai gaminami laikantis aplinkosaugos standartų bei saugių ir sveikų darbo sąlygų. Trumpesnis atstumas lemia mažesnes CO2 emisijas viso prekės gabenimo ciklo metu.

Deja, daugumas filtrų pardavėjų nenurodo filtrų kilmės šalies ir rinkoje perklijavus etiketes jie „tampa“ Vokiškais, Skandinaviškais, Estiškais ar net Lietuviškais.

Tvaresnis filtras

         Sunaudojame iki 30% mažiau klijų. Nauja klijų išplėtimo technologija leidžia sumažinti klijų sąnaudas, nesumažinant filtro tvirtumo.

          Tik sintetinės filtravimo medžiagos. Nenaudojame kenksmingo stiklo pluošto medžiagų. Stiklo pluošto utilizacija yra itin sudėtinga ir brangi.

         Mažesnės filtrinės medžiagos sąnaudos. Kokybiška daugiasluoksnė Vokiška filtravimo medžiaga turi didesnę dulkių talpą ir gerą pralaidumą. Pardavinėjamuose Kinijos gamybos filtruose tam tikslui pasiekti sunaudojama net 30% daugiau nesertifikuotos filtravimo medžiagos.

         Energetiškai efektyvūs filtrai. Pirmieji rinkoje pasiūlėme alternatyvą klientams: filtrus gaminamus iš inovatyvių padidinto pralaidumo medžiagų. Toks filtras ne tik atitinka aukštą ePM1 filtravimo klasę, bet ir dėka mažo pasipriešinimo tarnauja 1.5-2 kartus ilgiau nei standartinis kokybiškas filtras.

         Atsinaujinančios medžiagos rėmeliams.

a.       Perdirbtas kartonas. Naudojamas didžiąja dalimi filtrų rėmeliams ir pakuotei.

b.       Pakavimo juosta iš degraduojančių medžiagų.

c.       Daliai filtrų naudojame eko-plastiką.

         Atsinaujinantys ištekliai gamyboje. Gamybai naudojame didžiąja dalimi saulės energiją iš gamyklos elektrinės. Šildymui naudojamas iškirtinai biokuras.

         Transportavimas. Gaminame iš ES gaminamų medžiagų ir ES teritorijoje. Todėl žaliavų ir filtrų transportavimui energijos išlaidos yra minimalios. Pristatymo kompanijos distribucijai naudoja elektromobilius. 

Mažinkime poveikį aplinkai kartu!