Mes laikome klientų duomenų saugumą vienu svarbiausiu prioritetu. Bet kokie asmeniniai duomenys, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos galite identifikuoti, saugomi saugiai ir konfidencialiai ir tvarkomi pagal galiojančius teisės aktus ir šią privatumo politiką, kurioje nurodomi, kokius asmens duomenis mes renkame apie jus, kai bendraujate su mumis ir kaip mes naudojame šiuos duomenis.

Mes imamės tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume nuo neautorizuoto ar neteisėto jūsų asmens duomenų tvarkymo, be kita ko, šifruodami jūsų informaciją pagal galiojančius pramonės standartus.

Jei mes jums suteikėme (ar Jūs pasirinkote) slaptažodį, leidžiantį Jums pasiekti tam tikras mūsų svetainės dalis, esate atsakingi už tai, kad šis slaptažodis būtų slaptas. Mes prašome nesidalinti slaptažodžiu su niekuo.

Jums tik reikia ieškoti vienoje vietoje, kad sužinotumėte viską, ką jums reikia žinoti apie tai, kaip Cleanfilter renka ir apdoroja jūsų asmeninę informaciją.

Visi pakeitimai, kuriuos mes padarysime pagal šią politiką, atsispindės šiame puslapyje ir prireikus pranešime apie jus el. paštu.

Kas mes esame

Kaip nurodyta mūsų sąlygose bei taisyklėse, šią svetainę valdo UAB „Klimtera“. UAB „Klimtera“ registracijos adresas yra Radviliškio g. 72-5, LT-76367 Šiauliai . Įmonės kodas: 305573925. PVM mokėtojo kodas: LT100013271319. UAB „Klimtera“ yra duomenų valdytojas dėl informacijos, renkamos, kai naršote šią svetainę ir įsigijote mūsų produktus. Jei turite klausimų dėl mūsų asmeninės informacijos naudojimo ar šios privatumo politikos, atsiųskite el. laišką info@cleanfilter.eu.

Informacija, kurią mes galime turėti apie Jus

Kai užsiregistruosite, kad galėtumėte naudotis mūsų tinklalapiu, įsigysite produktą arba susisiekite su mumis, mes saugosime jūsų pateiktus asmeninius duomenis, tokius kaip jūsų vardas, kontaktiniai duomenys, prisijungimo duomenys ir mokėjimo informacija.

Kai naršote mūsų tinklalapį, nepriklausomai nuo to, ar esate registruotas, įsigijęs produktą, užsiregistravęs, kad gautumėte mūsų el. laiškus, mes rinksime informaciją apie naudotoją, pvz., Jūsų vietą, kalbą, IP adresą, kai lankėtės mūsų tinklalapyje, kaip atvykote į mūsų svetainę, kur lankotės po mūsų svetainės, aplankytus puslapius, kiek laiko praleidote naršymą po atskirus mūsų svetainės puslapius, įsigytus produktus ir naršyklę bei įrenginį, kurį naudojote mūsų tinklalapiui pasiekti.

Esant aplinkybėms, kai susisiekiate su mumis telefonu, skambučiai gali būti užregistruoti kokybės, mokymo ir saugumo tikslais. Skambučius taip pat galima stebėti be jūsų sutikimo tokiomis aplinkybėmis: pateikti verslo sandorio įrodymus; užkirsti kelią ar nustatyti nusikaltimą.

Jūs sutinkate, kad neprieštaraujate, kad mes naudotume Jūsų asmeninę informaciją tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje, jūs patvirtinate, kad nelaikysite to bet kokių jūsų teisių pagal Privatumo ir Elektroninių ryšių (EB direktyva) 2003 m. Reglamentą pažeidimu.

Kaip mes naudosime jūsų duomenis

Galime naudoti jūsų asmeninius duomenis šiais tikslais:

 • vykdyti užsakymą – mums reikalingas jūsų identifikavimas, kontaktinė ir mokėjimo informacija, kad galėtume sudaryti sutartį su jumis ir negalėsime tai padaryti be šios informacijos;
 • papasakoti apie panašius produktus ir paslaugas arba produktus ir paslaugas, apie kuriuos prašote mūsų atsiųsti informaciją, el. paštu ir (arba) kitomis skaitmeninėmis priemonėmis (atsižvelgiant į jūsų nurodytas nuostatas), įskaitant socialinės žiniasklaidos platformas;
 • teikti Jums paslaugas, kurių iš mūsų prašote;
 • norėdami užregistruoti svetainėje (tai apima jūsų sąskaitos konfigūravimą), mes naudosime jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume palaikyti ir atnaujinti jūsų paskyrą (pvz., pakeisti adresą ar keisti rinkodaros nuostatas);
 • svetainės administravimui;
 • analizuoti ir tobulinti mūsų svetainės naudojimą, įskaitant tai, kaip naršote po mūsų svetainę;
 • įvertinti ir analizuoti mūsų reklamos efektyvumą;
 • pateikti Jums, kitiems mūsų svetainės vartotojams pasiūlymus ir rekomendacijas apie produktus, kurie Jus ar jus domina;
 • palaikyti ryšius su Jumis dėl jūsų rinkodaros nuostatų;
 • palaikyti mūsų svetainės saugumą;
 • apdoroti mokėjimus ir užkirsti kelią apgaulingiems sandoriams (mes galime perduoti savo duomenis trečiajai šaliai, kad atliktume šias funkcijas).

Mes naudojame šiuos duomenis, kuriems Jūs suteikėte mums sutikimą ją naudoti, kiek tai būtina mūsų sutarčiai atlikti, atlikti veiksmus su Jūsų užklausa prieš sudarant sutartį, kai to reikalauja įstatymai arba siekdami savo teisėtų interesų, jei tai nepažeidžia jūsų teisių ir interesų, kaip užtikrinti tinkamą rinkodarą ir palaikyti mūsų paslaugas.

Kiek laiko saugome jūsų informaciją

Mes nelaikysime jūsų asmeninės informacijos jokiais tikslais ilgiau, nei būtina, ir mes saugosime tik atitinkamą asmeninę informaciją, kuri yra būtina atsižvelgiant į tikslą.

Mes saugosime asmeninę informaciją, kurią pateikėte registruodamiesi sąskaitą mūsų svetainėje, jei ši sąskaita lieka egzistuojanti.

Be kokio mūsų kontakto atveju, mes išsaugosime tokius duomenis tol, kol tai bus reikalinga norint išspręsti užklausą, ir per trumpą laiką, po to, kai užklausa bus uždaryta.

Jei atliksite pirkimą per mūsų svetainę, mes išsaugosime tam tikrą ribotą asmeninę informaciją, pvz., Jūsų vardą, el.pašto adresą ir pašto adresą, kol neprašysite atnaujinti ar ištrinti šių duomenų, kad praneštume apie naujus ir esamus vartotojus mūsų partneriams reklamuotojams. Mes saugome informaciją apie sandorius tol, kol įstatymai reikalauja. Mes išsaugosime informaciją apie jūsų svetainės naršymo istoriją panašiu laikotarpiu.

Jei mes esame teisiškai įpareigoti arba jei yra pagrįstai būtina laikantis norminių aktų reikalavimų, siekiant išspręsti ginčus, užkirsti kelią sukčiavimui ir piktnaudžiavimui ar laikytis mūsų sąlygų ir taisyklių, mes taip pat galime dalį jūsų asmeninės informacijos išlaikyti ribotą laikotarpį, net jei jūs uždarėte Jūsų sąskaita.

Kaip mes galime dalintis jūsų asmeniniais duomenimis

Galime dalintis jūsų asmeninius duomenis su:

 • Mūsų tiekėjais ir subrangovais;
 • Paieškos ir žiniatinklio analizės paslaugų teikėjais.

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Mes taip pat galime atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei mes esame teisiškai įpareigoti tai daryti dėl nusikaltimo prevencijos ar išaiškinimo, už mūsų teisėtų teisių vykdymą ar gynimą, arba jei mes manome, kad gauname galiojantį prašymą dėl jų atskleidimo. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis, siekiant apsisaugoti sukčiavimo ir sumažinti kredito riziką.

Mūsų svetainėje kartais gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines ir iš jų. Jei pateksite pagal tokią nuorodą į bet kurią iš šių svetainių, atkreipkite dėmesį, kad šiose svetainėse yra privatumo politika ir mes neprisiimame jokios atsakomybės už tai. Prieš pateikdami bet kokią informaciją šioms svetainėms, patikrinkite jų taisykles.

Kur mes saugome Jūsų asmenius duomenis

Informacija, kurią mes renkame iš jūsų, gali būti perduodama ir saugoma už Europos ekonominės erdvės ribų (toliau – EEE). Ją taip pat gali tvarkyti darbuotojai, dirbantys ne EEE, kurie dirba mums ar vienam iš mūsų tiekėjų. Kur tai padarysime, trečiosios šalies duomenų apsaugos įstatymai bus patvirtinti Europos Komisijos, kaip adekvatūs, arba bus taikomos atitinkamos apsaugos priemonės.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę prašyti mūsų nenaudoti Jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslais. Galite pasinaudoti savo teise užkirsti kelią tokiam apdorojimui, patikrindami tam tikras formas, kurias naudojame rinkdami jūsų duomenis, spustelėję mygtuką „atsisakyti prenumeratos“, pateiktą jums, arba atsiųsdami el.laišką info@cleanfilter.eu.

Jei sutikote mums su jūsų asmeniniais duomenimis, galite bet kuriuo metu atšaukti šį sutikimą.

Jei informacija, kurią mes turime apie jus, yra netiksli arba neišsami, galite pranešti mums ir paprašyti mums ją pataisyti ar papildyti.

Jūs taip pat turite teisę, su tam tikromis išimtimis, paprašyti mums pateikti visų jūsų turimų asmens duomenų kopiją. Jei pasirinkote pasinaudoti šia teise, tam tikromis aplinkybėmis, bet kokiam prieigos prašymui gali būti taikomas mokestis, kad būtų galima patenkinti mūsų išlaidas, suteikiant jums išsamią informaciją, kurią turime apie jus.

Nuo 2018 m. gegužės 25 d., jei turite skundą, jūsų asmeninių duomenų tvarkymo, galite paprašyti mūsų apriboti asmeninių duomenų naudojimą, kol jūsų skundas bus išspręstas. Kai kuriais atvejais galite paprašyti, kad mes ištrintume jūsų asmeninius duomenis.

Jei norite pasinaudoti šiomis teisėmis arba turite klausimų ar nerimaujate dėl to, kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis, atsiųskite el. laišką info@cleanfilter.eu.