Ar analoginiai filtrai geresni už originalius? Ką rinktis?

Turinys

Originalių filtrų kainos neretai viršija 40-50€, o juos irgi tenka keisti 2-4 kartus per metus. Bet ar tikrai verta permokėti už originalius filtrus, kai yra pigesnių alternatyvų? Galite sutaupyti rinkdamiesi kokybiškus analogus.

Beveik visi rekuperatorių gamintojai negamina filtrų. Kaip beje ir visų kitų komponentų. Dalis originalių filtrų perkami už mažiausią įmanomą kainą, neretai iš Kinijos.

Analoginis filtras nesugadins įrenginio. Rekuperatoriaus apsaugai nuo užsiteršimo užtenka vos G3/G4 klasės filtro (ISO Coarse). Nemažai gamintojų, kaip Brink, Mitsubishi, Helios, Vallox ir kt. naudoja tiesiog filtrinės medžiagos lapus, kaip bazinę apsaugą, kurie „originalūs“ kainuoja net virš 25 EUR.

Kokybiški alternatyvūs filtrai nenusileidžia originaliems filtrams. Didesni Europos gamintojai turi automatizuotas stakles, kokybės patikros sistemas, laboratorijas. Todėl toks filtras bus ilgaamžis, sandarus ir atitiks nustatytą filtravimo efektyvumą.

Filtro tarnavimo laikas nepriklauso nuo originalumo. Filtro tarnavimo trukmę lemia eilė faktorių, kaip filtravimo efektyvumas, paviršiaus plotas, medžiagos techninės savybės, sandarumas ir kt.

CleanFilter filtrai gaminami iš lyderiaujančio vokiečių gamintojo Sandler filtrinės medžiagos, sertifikuotos pagal VDI 6022 (Higieniškas vėdinimas) standartą.

– Panelinių filtrų gofros sujungtos klijais optimaliu kampu, užtikrinančiu veikimą tolygiai visu filtro paviršiumi.

– Efektyviam filtravimui naudojama trisluoksnė medžiaga turinti padidintą dulkių talpą.

– Filtrų efektyvumas pagal ISO16890 patvirtintas testais FIATEC laboratorijoje Vokietijoje.

Rinkitės kokybę ir sutaupykite!