Techninės charakteristikos neparodo jokių išskirtinesnių Oxygen X-Air 200 savybių.
Šilumos atgavimas mažesnis nei vidutinis, kiek geresnis nei Paul, bet Paul modelis jau gana senas. Rinkoje šiuo metu vyrauja didesnis 85% šilumos atgavimo koeficientas plokšteliniuose rekuperatoriuose.
Elektros sąnaudos vėdinimui aukštesnės nei vidutinės, įvertinus net kad naudojami efektyvūs ebmpapst ventiliatoriai.
Triukšmas nuo įrenginio, kaip ir anksčiau minėta gana standartinis. Bute tai gali sukelti nepatogumų, nes rekomenduojama norma gyvenamosiose patalpose 30-35 dB, o įvertinus pertvaras, bendras erdves ir atstumus galimas nepatogumas, ypatingai nakties metu. Tiesa sakant, aš visada abejojau Komfovent duomenimis, bet kaip sakant, tai jų atsakomybė.
Vidinis oro pasimaišymas yra gana aukštas. Plokštelinių rekuperatorių privalumas prieš rotorinius yra tas, kad praktiškai nesimaišo ištraukiamas oras su tiekiamu ir galima pajungti orą iš sanitarinių mazgų ir virtuvės. 2.3 proc. jau arčiau gerų rotorinių rekuperatorių, nei prie gerų plokštelinių. Oxygen reiktų pagerinti vidinį sandarumą.
Išorinio nuotėkio lygmuo yra gana standartinis rekuperatoriams su EPP korpusu. Šia charakteristika Oxygen nenusileidžia nuo konkurentų.
Aukštis yra standartinis, ir net žemesnis nei Komfovent Domekt CF-150-F, kurio oro srautas mažesnis.
Galima daryti išvadą, kad Oxygen X-AIR 200 niekuo neišsiskiria ir dalis charakteristikų prastesnės už analogus. Kaip iš „startuolio“ norėtus išskirtinesnių sprendimų.