Filtruoti pagal
Modelis
Modelio dydis
daugiau.. mažiau
Rekuperatorius
daugiau.. mažiau
Filtro matmenys
daugiau.. mažiau
Apsaugos lygmuo
Gamintojas
Filtras
DANTHERM filtrai

DANTHERM filtrai

Aukštos kokybės analoginiai filtrai skirti Dantherm rekuperatoriams. Kokybė pilnai atitinka originalius filtrus. Rekuperatorių filtrai ne tik tarnaus optimalų laikotarpį, bet ir patikimai apsaugos jūsų patalpų orą nuo teršalų. 

Kompaktiniai filtrai Dantherm atitinka ISO 16890 standarto reikalavimus. Filtravimo efektyumas patvirtintas testavimu FIATEC laboratorijoje (Vokietija). Gamybai naudojamos tik ES gamintojų medžiagos. Inovatyvi Vokiečių gamintojo 3-sluoksnė filtravimo medžiaga turi didesnę dulkių talpą už analogiškų gamintojų viensluoksnius filtrus.

Plačiausias filtrų pasirinkimas Dantherm rekuperatoriams.

Galimos klasės: 

  • G4: bazinei apsaugai (pūkai, dulkių dalelės). Ideliai tiks švariai aplinkai, nes tarnauja ilgai ir pasižymi itin mažu pasipriešinimu
  • F7: PM2.5 ir PM1 dalelių filtravimui (smogo dalelės, pesticidų dulkės). Rekomenduojama, jei išvalyti užterštą lauko orą iki aukščiausių standartų. Pritaikyta žmonėms su šienline ar kitomis lėtinėmis kvėpavimo ligomis, gyvenantiems užterštose vietovėse: miesto centre, senuose vienbučių namų kvartaluose, šalia kelių.   

Rinkitės mus, nes: 

  • Dėka didelių aplimčių gausite geriausias kainas.
  • Kokybė patvirtinta testavimo rezultatais.
  • Ilgas filtro tarnavimo periodas.

Sandėliavimo garantija: 2 metai.

Pagaminta ES.